0

Na pewno słyszeliśmy o czymś takim jak wolumetria twarzy. Niektóre osoby jednak nie wiedzą, na czym polega tenże zabieg i mają problem ze zdefiniowaniem tego. W tym artykule chcemy przekazać najważniejsze informacje o tymże zabiegu. Zaczynajmy.

Inaczej lifting oraz modelowanie

Wolumetria twarzy https://www.wrosinski.pl/zabiegi/wolumetria-twarzy/, to inaczej lifting oraz modelowanie konturów twarzy. Zabieg ten ma za zadanie skorygować, jak i przywrócić odpowiedni kształt twarzy. Do tego na pewno nadać jej znacznie młodszy wygląd. Zależy nam przecież na uzyskaniu wyglądu harmonijnego.

Sam zabieg wolumetrii pozwala także na powstrzymanie oznak starzenia skóry, które związane są bezpośrednio z utratą objętości. Co więcej, zabieg ten wyrównuje kontury, wypełnia zapadnięte policzki, jak i podnosi owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga także na przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Dzięki temu zmarszczki ulegają spłyceniu. Wolumetria jest zabiegiem, który mogą wykonywać nie tylko kobiety, ale także mężczyźni.

Kto powinien się zdecydować na tego rodzaju zabieg?

To pytanie bada bardzo często. Niekiedy wiele osób zastanawia się, czy to już moment, aby taki zabieg sobie zafundować, czy też, czy zabieg ten rzeczywiście jest dla nich. Najprościej będzie przedstawić wskazania do wolumetrii twarzy, a już nikt nie będzie miał kompletnie żadnych wątpliwości.

Na pewno na wolumetrię twarzy powinny się zdecydować osoby, które chcą wyrównać wszelkie ubytki w objętości twarzy. Do tego, osoby pragnące uwydatnić kości policzkowe, wypełnić „dolinę łez”, czy też skonturować zarys żuchwy. Zabieg ten jest także świetny dla osób, które mają problem z opadającymi policzkami, które noszą nazwę „chomików”.

Czy zabieg jest bezpieczny? Jak najbardziej tak, ale pod jednym warunkiem. Jakim? Musimy wybierać gabinety naprawdę doświadczone. Nie sugerujmy się ceną. W przypadku takich zabiegów, w których jednak pewna ingerencja występuje, to najważniejsza jest zawsze jakość wykonania. Nie możemy przecież pozwolić sobie na to, aby zabieg przyniósł nam więcej złego niż korzyści. Byłoby to totalnie nie do zaakceptowania. Pamiętajmy o tym. Dobre kliniki wykonujące tego rodzaju zabiegi znajdziemy na pewno w sieci. Można je rozpoznać nie tylko po latach, w których na rynku funkcjonują, ale przede wszystkim po opiniach. Jeśli opinie są w znacznej większości pozytywne, to raczej o nic nie musimy się martwić.

Na sam koniec chcemy wspomnieć o preparatach, które są używane podczas tego zabiegu. Każda osoba musi wiedzieć, że wolumetria wykorzystuje odmianę specjalną usieciowanego hialuronowego kwasy. Jest on gęstszy (i to znacznie) od wypełniaczy typowych. Wstrzykuje się go w głęboką warstwę skóry. Wszystkie stosowane preparaty są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Każda osoba musi wiedzieć, że kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w sposób naturalny w skórze. Odpowiada za jędrność. Poziom tej substancji niestety zmniejsza się wraz z upływem lat. Niestety taka jest kolej rzeczy.

Arkadiusz Paderewski

Krem na trądzik różowaty – znajdź odpowiedni

Previous article

Depilacja laserowa Gdańsk – skuteczność i comfort

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Uroda