0

Nie masz siły lub ochoty na codzienne gotowanie? Brakuje Ci czasu na pogodzenie ze sobą wszystkich obowiązków? Ciągle jesteś w pracy i przez to zaniedbałeś/zaniedbałaś ostatnio swoje nawyki żywieniowe? Chcesz schudnąć kilka kilogramów bez drakońskiej diety? A może zawodowo uprawiasz jakiś sport i szukasz  diety dopasowanej idealnie do siebie? W takim razie trafiłeś idealnie catering Lublin spełni Twoje oczekiwania!

Catering Dietetyczny Fit Apetit

Działający na terenie Lublina catering, ma do zaoferowanie wiele diet, dopasowanych do twojego stylu życia, poziomu aktywności fizycznej i zapotrzebowania energetycznego! Od teraz możesz prawidłowo się odżywiać bez zbędnych wyrzeczeń!

Oferujemy:

  • Catering slim fit
  • Dietę bezglutenową
  • Dietę wegańską
  • Dietę niskowęglowodanową
  • Catering sportowy
  • Dietę ketogeniczną

Dodatkowo możesz wybrać spośród kilku proponowanych przez nas kaloryczności Twojej diety – od 1000 do 4000 kcal dziennie. W procesie składania zamówienia decydujesz również o ilości posiłków, które od nas otrzymujesz. Chciałbyś pięć, trzy, a może potrzebujesz tylko obiadów? Nie ma sprawy! To Ty wybierasz ile jesz!

Niezależnie od tego, na którą z naszych diet się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Jesteśmy perfekcjonistami – cechuje nas ogromna dbałość o szczegóły i zadowolenie naszych klientów. Nasze produkty powstają z najwyższej jakości mięs, ryb, owoców i warzyw, aby w Waszych rękach codziennie gościły posiłki, godne prawdziwie królewskich podniebień!

Nasze zestawy przygotowywane są przez najlepszych kucharzy i dietetyków. Możesz więc poradzić się naszych specjalistów w kwestii doboru idealnie dopasowanej do Ciebie diety, jeśli zamawiasz ją po raz pierwszy!

Posiłki codziennie dowozimy prosto pod twoje drzwi! Twoim jedynym zadaniem jest więc zabrać je ze sobą w drodze do pracy i nie martwić się przygotowywaniem jedzenia!

W naszej ofercie możesz także znaleźć catering dla firm

Jeśli chcesz  zbudować w pracy lepszą atmosferę, rozwijaną podczas wspólnych posiłków, nic nie stoi Ci na przeszkodzie! Teraz możesz zamówić catering dla swojego zespołu, który każdego dnia będzie pojawiał się pod wskazanym adresem. Każdy zestaw pakujemy w osobne opakowania, tak aby zapewnić Wam maksimum komfortu i przyjemności ze spożywanych posiłków.

Działamy na terenie Lublina i okolic – sprawdź, czy dowozimy też do Ciebie!

Arkadiusz Paderewski

Piżamy świąteczne – który model wybrać?

Previous article

Kwas hialuronowy – jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Dieta