0

Cellulit, wiotkość skóry, rozstępy, brak odpowiedniego konturu twarzy – istnieje sposób na rozwiązanie tych problemów i to wszystkich za pomocą jednego rodzaju zabiegu, jednego urządzenia. Wydaje się nieprawdopodobne? A jednak! Masaż endermologiczny to innowacyjny zabieg wykonywany przy użyciu niewielkiego urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Pozwala bezinwazyjnie wywierać efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała. Ma na celu upiększenie sylwetki i walkę z tłuszczem nawet w najbardziej problematycznych miejscach. Endermologia jest uznawana za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów i którego efekty są dość szybko zauważalne. Poznaj zalety Endermologii Warszawa! Umów się na zabieg w Welleness Emire już dziś!

Endermologia – czym jest zabieg? Jakie ma działanie?

Dość nowy, jednak niezwykle popularny w ostatnim czasie zabieg endermologii łączy w sobie najbardziej efektywne techniki endomasażu. W szybki i bardzo intensywny sposób podczas zabiegu zostaje pobudzona skóra. Dzięki temu zabiegowi możemy zadbać o sylwetkę, modelując ją, redukując tkankę tłuszczową, pozbyć się rozstępów czy cellulitu. Ponadto ten zabieg może być wykonywany na każdą partię ciała: uda, pośladki, brzuch, a nawet na twarz celem poprawienia konturu twarzy, wiotkości skóry, zminimalizowania zmarszczek.

Jakie działanie ma endermologia?

  • odchudzające
  • odmładzające
  • wygładzające
  • oczyszczające
  • antycellulitowe

Endermologia – zabieg, który zmieni Twoje życie!

Masaż endermologiczny to innowacyjny zabieg wykonywany przy użyciu niewielkiego urządzenia pracującego pod ciśnieniem, pozwalający bezinwazyjnie wywierać efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała. Największymi jego zaletami są; mała inwazyjność, błyskawiczny czas rekonwalescencji oraz szybkość działania i zdumiewające efekty!

Wraz z wiekiem, przebytymi chorobami, zmianami diety, nawyków żywieniowych, w wyniku ciąży pojawiają się różnego rodzaju zmiany na ciele. Jednak rozstępy, blizny, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej to nie koniec świata. Można im zaradzić, dlatego warto jak najwcześniej umówić się na rozmowę ze specjalistą, który dobierze odpowiednią liczbę zabiegów do problemu. Pracownicy Wellness Empire pozostają do Państwa dyspozycji.

Arkadiusz Paderewski

Sukienka midi- uniwersalny wybór bez wględu na pogodę

Previous article

Jak profesjonalnie zadbać o swoje ciało?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Uroda