0

Podczas aranżacji łazienki ważny jest każdy jej detal. Jednymi z istotniejszych są baterie umywalkowe, bez których chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnej łazienki. Okazuje się, że wybór optymalnego modelu wcale nie jest zadaniem prostym. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają baterie umywalkowe Oras (https://www.lazienkiabc.pl/Oras-p61/Baterie-umywalkowe-c11). Są to bowiem produkty, które są połączeniem ciekawego designu, dobrych parametrów technicznych oraz przystępnej ceny.

Szeroki wybór baterii umywalkowych Oras znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl. To właśnie tam bez problemu znaleźć można baterie Oras, które będą idealnie pasowały do wielu współczesnych łazienkowych aranżacji. Nie tylko do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, ale także i do wnętrz retro, utrzymanych w stylistyce skandynawskiej czy loftowej. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko designem, ale także rozmiarem oraz zastosowaniem, parametrami technicznymi.

Bezdotykowa bateria umywalkowa stojąca Oras OPTIMA

Baterie bezdotykowe cieszą się z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem. Spowodowane jest to przede wszystkim wygodą ich użytkowania oraz higieną z tym związaną. Aby uruchomić tego typu baterię, wystarczy zbliżyć dłonie. Jest to idealnie rozwiązanie nie tylko do łazienek, które znajdują się w galeriach, kinach czy innych miejscach publicznych, ale także i w prywatnych domach. Baterie bezdotykowe według ekspertów są także najbardziej oszczędne, użytkując je zużywamy tylko tyle wody, ile musimy.

Modele te sprawdzają się idealnie także wtedy, gdy z łazienki samodzielnie korzystają małe dzieci, które często zapominają o zakręceniu wody. Jedną z lepszych jest bateria umywalkowa stojąca Oras OPTIMA. Model ten wyposażony jest w regulowany ogranicznik ciepłej wody, a także w sensor z autofokusem. W zestawie razem z baterią znajdują się zawory zwrotne oraz filtry siatkowe. Atutem baterii umywalkowej Oras OPTIMA jest także jej nowoczesny wygląd, ze względu na który także cieszy się tak dużą popularnością.

Bateria umywalkowa wysoka Oras CUBISTA

Wraz z coraz większym zainteresowaniem umywalkami nablatowymi, coraz chętniej zostają wybierane baterie umywalkowe wysokie. To właśnie one idealnie komponują się z wyższym rantem umywalek stawianych na blat. Modelem, który z pewnością zasługuje na wyróżnienie, jest bateria umywalkowa wysoka Oras CUBISTA. Baterie ta zachwyca swoim modernistycznym designem, a także i parametrami technicznymi. Bateria wyposażona jest między innymi w perlator Honey Comb, dzięki któremu z łatwością podczas normalnego, codziennego użytkowania urządzenia można zmniejszyć zużycie i to nawet o 30-40%. Bateria jest sprzedawana w zestawie razem z korkiem klik-klak.

Arkadiusz Paderewski

Wpływ alkoholu na organizm

Previous article

Badanie Holtera- na czym polega i ile kosztuje?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Porady