0

Zawód lekarza w towarzystwie wszystkich innych zawodów medycznych uważany jest za jedną z najbardziej odpowiedzialnych profesji na świecie. Walka o ludzkie zdrowie i życie wymagają wielu lat nauki, wiedzy i konsekwentności. Firma drCichobieg wychodzi naprzeciw setkom tysięcy specjalistów medycznych projektując kolorowe bluzy medyczne, które sprawią, że każdy szpitalny dyżur nabierze nowej palety barw.

Kolorowe ubrania dla lekarzy zamiast białych fartuchów

Efekt białego fartucha, wywołujący strach w oczach dorosłych i łzy przerażenia u dzieci dzięki nam może stać się przeszłością. Chociaż kolor biały sprawia wrażenie profesjonalizmu i nieskazitelności w działaniu w dzisiejszych czasach kojarzy się bardziej z ubraniami dla początkujących studentów. Wprowadźmy razem na szpitalne korytarze oraz do przychodni medycznych kolory i radość. To co kiedyś wywoływało niepokój, może stać się teraz powodem do uśmiech i do wywołania radości na twarzach pacjentów. Kolorowe bluzy dla lekarzy to najnowszy krzyk mody, który zagości w branży medycznej już na zawsze. Prawdą jest, że nikt nie lubi nudy i jednoznaczności. Dzięki naszym bluzom od drCichobieg praca staje się lżejsza i znacznie przyjemniejsza.

Ubrania dopasowane specjalnie dla lekarzy

Projektujemy bluzy dla lekarzy, właśnie po to, aby wasza ciężka i trudna praca została ułatwiona aż do samych granic naszych kompetencji. Nasze bluzy to nie tylko niepowtarzalny, piękny wygląd i nowoczesny design. Pomimo jedynego w swoim rodzaju wygodnego kroju i wielu wzorów pełnią również multum funkcjonalnych obowiązków. Znając wszystkie potrzeby lekarzy wszystkich specjalizacji, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, kosmetologów, elektroradiologów i innych pracowników medycznych pomyśleliśmy o każdej funkcji jaką powinna spełniać idealna bluza medyczna. Nasze górne części uniformów posiadają wiele kieszeni, różnej maści i rozmiarów, aby pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty. Zmieścisz tam nie tylko kolorowe długopisy i notesik, ale także znacznie większe urządzenia jak stetoskop, ciśnieniomierz czy termometr. Niepowtarzalne bluzy mają również dużo miejsca na przypięcie koniecznego zegarka medycznego.

Wysoka jakość materiału i łatwo spieralne plamy

Nasze bluzy sprzyjają każdemu aspektowi pracy. Materiał, z którego są wykonany spełnia wszystkie normy odzieży medycznej używanej w najlepszych klinikach na całym świecie. W bardzo łatwy sposób można sprać z tych tanin wszelkiego rodzaju plamy. Nieważne czy ślad zostawiła pierwsza poranna kawa, czy pobierana krew. Znaleźliśmy cudowny sposób na wszystkie szpitalne wpadki, które mogą zdarzyć się medykom w każdej chwili.  Pranie według instrukcji podanych na metce każdej części odzieży z naszej firmy gwarantuje nie tylko zachowanie trwałości koloru i materiału. Dzięki temu dostajesz pewność, że pozbywasz się wszelkich drobnoustrojów występujących w szpitalu. W ten oto sposób wspólnie zapobiegamy szerzeniu się ogólnie rozumianych zakażeń szpitalnych. Zyskujesz gwarancję, że nie wynosisz pracy do domu. Nie pod względem obowiązków, ale w aspekcie bakteriologicznym. Rozumiemy, że dla ludzi nauki jest to niezmiernie ważna informacja, dlatego spojrzeliśmy na sprawę holistycznie. Pod każdym kątem nasza odzież jest niezastąpiona.

Marka drCichobieg to setki różnych projektów każdego rodzaju odzieży medycznej damskiej oraz męskiej. Nasz fenomen zawdzięczamy współpracy z medykami z każdej dziedziny szpitalnej pracy. Wiele godzin rozmów i konsultacji, sprawiło, że znamy absolutnie wszystkie potrzeby pracowników branży medycznej. Dzięki temu powstała nasza niepowtarzalna kolekcja, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Arkadiusz Paderewski

Kim jest gastrolog?

Previous article

Czy warto stosować suplementy diety?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Porady