0

Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o oczy swoich dzieci, a także mieć pewność, że nie zaszkodzi im promieniowanie słoneczne, warto wyposażyć je w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Doskonałą propozycją będą produkty marki Babiators, które na tle innych okularów wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ciekawym designem i dużym wyborem. Wśród okularów tej marki bez problemu znajdziemy okulary zarówno dla maluszków w wieku niemowlęcym, jak i dla przedszkolaków oraz starszaków.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci to produkty, które często bagatelizujemy. Zdarza się, że kupujemy naszym maluchom tanie, straganowe okularki. Przyciągają one kolorami czy wzorami z ulubionymi bajkowymi bohaterami. Takie okulary przeciwsłoneczne są z pewnością fajnym uzupełnieniem codziennej stylizacji w czasie wiosennych czy letnich dni. Jednak poza dodatkiem do stroju nie mają one żadnej innej wartości. Tanie okulary, produkowane najczęściej w Chinach, nie są bezpieczne, wykonane są z niesprawdzonych materiałów, nie zawierają też filtra UV. Nawet, jeśli na okularkach znajdziemy informację, że zawierają filtr UV, warto potraktować to jako wyłącznie chwyt marketingowy. Nie ma bowiem najmniejszych szans, aby okulary za kilka złotych były doskonałej jakości i posiadały dobry filtr.

Przyciemniane szkła nie oznaczają filtra

Wiele osób, które kupują okulary przeciwsłoneczne dla swoich dzieci, uważa, że im ciemniejsze szkła, tym lepiej. Tymczasem w rzeczywistości szkła w tanich okularach najczęściej są jedynie przyciemniane, a nie zawierają żadnego, nawet najniższego filtra. Takie okularki mogą dziecięcym oczom wyrządzić dużo więcej szkód niż korzyści. Przyciemniane szkła powodują natychmiastowe rozszerzanie się źrenic dziecka. W ten sposób do wnętrza oka wpada dużo więcej promieni słonecznych niż gdyby maluch nie miał w okule założonych okularów.

Dlaczego okulary Babiators?

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Babiators to połączenie wysokiej jakości, świetnego designu oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły wykonania. Okulary są solidne, efektowne, wygodne, a także zapewniają stuprocentową ochronę delikatnych, dziecięcych oczu. Nie zapominajmy, że oczy dzieci nieustannie się rozwijają i podlegają zmianom. Tym bardziej potrzebują wysokiej jakości okularów z odpowiednio dopasowanymi szkłami. Okulary Babiators, podobnie jak inne wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, są wyposażone w wysokiej jakości filtry, które zapewniają stuprocentową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Wysoka jakość okularów Babiators polega nie tylko na świetnych filtrach, ale również na dobrej jakości szkłach. W odróżnieniu od innych, tanich wersji okularów przeciwsłonecznych, okulary Babiators posiadają nietłukące szkła, które są odporne na zniszczenia, uszkodzenia, co więcej – nawet, jeśli zostaną upuszczone, nie rozsypią się w drobny mak. Dziecięce oczy są więc w stu procentach bezpieczne.

Poza doskonałymi szkłami, okulary Babiators posiadają również efektowne, eleganckie i stylowe oprawki, które są wykonane z bezpiecznych materiałów. W odróżnieniu od wielu tanich modeli, oprawki są nietoksyczne, nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu można mieć pewność, że ich użytkowanie jest w stu procentach bezpieczne.

Warto podjąć świadomy wybór

Okulary Babiators to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie oczu ich dzieci. Produkty dostępne są w sklepach internetowych i stacjonarnych. Wybór okularów jest na tyle duży, że bez problemu znajdziemy coś odpowiedniego dla naszych dzieci. Marka oferuje dwie grupy okularów przeciwsłonecznych – dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 3 lat oraz dla nieco starszych maluchów – w wieku od 3 do 7 lat. Warto pamiętać, że nawet maluszki w wieku niemowlęcym powinny mieć odpowiednio chronione oczy.

Jeśli chcemy mieć pewność, że okulary będą w stu procentach dopasowane do główki naszego dziecka, dobrze jest wybrać się do stacjonarnego sklepu i przymierzyć kilka różnych modeli. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że okulary będą doskonale dopasowane, a jednocześnie będą podobały się naszemu dziecku. Bo choć ważna jest jakość, wygoda, solidne wykonanie, bardzo istotne jest również to, czy okulary podobają się najmłodszym. Marka Babiators dokłada wszelkich starań, aby nawet najbardziej wymagające maluchy znalazły w jej ofercie odpowiednie dla siebie okularki przeciwsłoneczne. Rodzice, którzy już raz kupowali okulary marki Babiators, wybierają tę samą markę, gdy maluchy wyrosły już z poprzedniej pary okularków.

Arkadiusz Paderewski

Niesamowite preparaty z aloesem

Previous article

Black Doll, czyli jak działa peeling węglowy

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Dzieci