0

Organizując wesele z pewnością dokładacie wszelkich starań, aby nadać temu jedynemu dniu wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Zależy Wam również na ty, aby wszystko było z najwyższej półki – tak, aby wprawić w zachwyt wszystkich Waszych gości. Jest to całkowicie normalne, ponieważ każda Młoda Para chce,a by to właśnie ich wesele był najlepsze. Głównym punktem podczas organizacji przyjęcia weselnego jest wybór sali. Najlepsze z nich niewątpliwie znajdziecie na Śląsku. Uważajcie jednak, aby nie popełnić błędu, który może zaważyć na całokształcie Waszego wesela. W moim krótkim poradniku, podpowiem Wam, jak prawidłowo wybrać najlepsze sale weselne na Śląsku – https://www.marcinorzolek.pl/blog/sale-weselne-slask   

Wybór najlepszej sali weselnej na Śląsku – zróbcie to z odpowiedni wyprzedzeniem!

Wybór najlepszej sali weselnej na Śląsku to naprawdę trudny proces. Ogromny wybór ciekawych lokali w tym regionie może przyprawić o ból głowy, co dodatkowo utrudnia podjęcie trafnej decyzji. Czasami może zdarzyć się też tak, że gdy uda się Wam już wybrać spełniający Wasze wymagania i upodobania lokal, nie będzie on dysponował wolnymi terminami. Cóż… Złośliwość losu. Dlatego też chcąc zorganizować wesele marzeń, należy się za to zabrać z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozwoli Wam to wybrać salę, która chcecie, a nie którą musicie.

Najbezpieczniej jest zarezerwować termin w sali weselnej na 2 lata przed datą ślubu! Niekiedy może się zdarzyć, że nawet i to nie będzie wystarczające. Zawsze jednak możecie czekać, aż jakiś termin się w wybranej przez Was sali weselnej się zwolni, jednak może być to bardzo ryzykowne.   

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru sali weselnej?

Wybierając najlepszą salę weselna na Śląsku trzeba wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników:

Wystrój sali weselnej

Zdecydowana większość Par Młodych pragnie zorganizować swoje wesele według pewnego motywu przewodniego. Jest to zazwyczaj styl rustykalny/boho, industrialny lub glamour.  Zwróćcie więc uwagę na wystrój wybranej przez Was sali weselnej. Oczywiście dużą rolę odgrywają tutaj dekorację przygotowane przez firmę florystyczną, jednak wykończenie sali również jest niezwykle ważne. Najlepsze sale weselne na Śląsku oferują możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w każdym stylu.

Dopuszczalna liczba gości

Organizując wesele w danym lokalu musicie wiedzieć jaka jest ich pojemność. Przecież nie zorganizujecie przyjęcia na 250 osób w sali, której może zmieścić się maksymalnie 150 😉

Jedną z najpojemniejszych sal weselnych na Śląsku jest Browar Obywatelski w Tychach, gdzie w układzie mieszanym może zmieścić się do 400 osób!

Lokalizacja sali weselnej

Zdecydowana większość Par Młodych wybiera sale weselne, które znajdują się blisko ich zamieszkania. Niektórzy jednak patrzą na to inaczej. Dla takich osób Najlepsze okażą się sale weselne na Śląsku. Trzeba jednak zadbać wówczas o transport dla gości.

Menu

Również i menu jest jedną z najważniejszych kwestii. Chyba nie chcecie, aby Wasi goście byli rozczarowani serwowanymi daniami? Umówcie się więc na degustację potraw i dobrze wybierzcie!

Opcje dodatkowe

Zwróćcie również uwagę na oferowane przez sale weselną opcje dodatkowe. Bardzo Ważne są takie kwestie jak: parking, miejsca noclegowe, ogród czy atrakcje dla dzieci.

Najlepsze sale weselne na Śląsku – https://www.marcinorzolek.pl/blog/sale-weselne-slask  oferują wszystko, czego potrzebujecie do zorganizowania wymarzonego wesela. Musicie jednak dokładnie zapoznać się z poszczególnymi ofertami.

Arkadiusz Paderewski

Elektryczny grzejnik Thermoval z Wi-Fi – ekologiczne i nowoczesne ogrzewanie

Previous article

Profesjonalne kursy masażu – postaw na rozwój

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Porady