0

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny, dzięki któremu wiele kobiet dużo łatwiej czerpie przyjemność z seksu. Kulki te mogą pomóc w ćwiczeniu mięśni kegla, poprawić kondycję waginy i złagodzić wiele dolegliwości natury intymnej. Podpowiadamy, jak poprawnie używać kulek gejszy. 

Jak działają kulki gejszy?

Kulki dopochwowe do ćwiczeń, czyli właśnie kulki gejszy, to niewielkie wykonane z bezpiecznych materiałów, akcesorium erotyczne, które można włożyć do pochwy i ćwiczyć mięśnie Kegla. Dzięki takim ćwiczeniom możemy czerpać większą przyjemność ze zbliżeń. 

Stosowanie kulek pomaga też w osiągnięciu orgazmu, a podczas masturbacji dostarczają one dodatkowych wrażeń. Kulki gejszy są także polecane przez lekarzy ginekologów, seksuologów oraz położne. Dlaczego? Ponieważ kulki waginalne dla kobiet są niezastąpione podczas przygotowań do porodu. Dzięki nim mięśnie stają się bardziej elastyczne i mocniejsze.

Sprawdzą się także w okresie rekonwalescencji po porodzie. Są też rekomendowane przy takich problemach, jak wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz opadanie narządów rodnych. Jak widać, ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Warto dodać, że nazwa tego akcesorium rzeczywiście związana jest właśnie z gejszami, które używały kulek, by łatwiej i szybciej doprowadzić mężczyzn do orgazmu. Wszystko dzięki wyćwiczonym mięśniom.

Najlepsze kulki gejszy, czyli jakie?

Kulki gejszy

Jest to akcesorium dostępne w wielu różnych rozmiarach. Możemy wybrać kulki pojedyncze i łączone, na przykład po dwie. Kulki gejszy można kupić w Kinky Winky — to wyspecjalizowany sklep z gadżetami erotycznymi, w którym znajdziemy bogatą gamę produktów, a jeśli mamy problem z decyzją, który wybrać, możemy skorzystać z pomocy specjalistów. 

Na początek warto zastanowić się nad wyborem kulek mniejszych, pojedynczych, aby poznać ten gadżet i przyzwyczaić się do jego używania. Dodatkowo warto zapoznać się z poradnikiem poświęconym kulkom gejszy zamieszczonym na stronie: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/kulki-gejszy/

Jedna kulka czy dwie?

Wszystko zależne jest od tego, czy używaliśmy już kulek, od budowy ciała oraz od tego, czy mamy na przykład tyłozgięcie szyjki macicy itd. Dobrym pomysłem jest zakup kulek progresywnych, które stanowią zestaw kilku kulek o różnej średnicy i ciężarze. Dzięki temu możemy aplikować je od tych najmniejszych po największe ‒ oczywiście wszytko wraz z upływem czasu, gdy już przyzwyczaimy nasze ciało do tego gadżetu. Jak długo można nosić kulki? Zaleca się zacząć od noszenia kulek przez 15 minut dziennie, a następnie stopniowo wydłużać ten czas. Jednorazowa sesja nie powinna jednak przekraczać 45 minut. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale najważniejsza jest systematyczność i oczywiście zdrowy rozsądek. Najlepiej ćwiczyć codziennie, lekko wydłużając czas każdej sesji, a także zmieniając kulki na większe i cięższe.

Jak ćwiczyć z kulkami gejszy?

Trzeba pamiętać, że aby kulki gejszy były naprawdę skuteczne, potrzebny jest ruch. Oznacza to, że mięśnie wzmocnimy najlepiej podczas wykonywania codziennych zadań: pracy, zakupów, sprzątania mieszkania czy nawet ćwiczeń na siłowni. Pamiętajmy ‒ im więcej ruchu, tym lepsze efekty, a te można już zauważyć po 6‑8 tygodniach ćwiczeń. Kulki mogą być świetnym dodatkiem do zabaw z partnerem lub partnerką, a także dodatkowo umilą nam masturbację. 

Ważne jest, abyśmy pamiętali, że przed i po użyciu kulek należy je umyć, a do aplikacji przyda się żel lub inny lubrykant. Najlepiej, jeśli będzie to środek bezpieczny zarówno dla naszego ciała, jak i dla samych kulek. Przyjemnych ćwiczeń.

Arkadiusz Paderewski

Czy catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla sportowca?

Previous article

Na czym polega wystawianie e-recepty online?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Porady