0

Delikatesy Centrum, to sieć sklepów z bardzo bogatym asortymentem. Oprócz artykułów spożywczych, kosmetyków i chemii gospodarczej, dostaniesz tu artykuły dla zwierząt,  alkohole, produkty sezonowe, zabawki dla dzieci ale też modną odzież dla Ciebie i Twojej rodziny.

Marki własne

Sieć sklepów Delikatesy Centrum może pochwalić się również własnymi produktami. Znajdziemy wśród nich marki takie jak: Jak Babcię Kocham, która rozpieszcza nas domowymi pierogami w czterech smakach oraz Szlachecką Wędzarnie, która oferuje najwyższej jakości mięsa, wędliny, kiełbasy czy boczki bez glutaminianu sodu, fosforanów i karagenów, a wszystkie produkty wędzone są naturalnym dymem bez dodatku żadnych barwników. Produkty te niczym nie odbiegają od tych, znanych z reklam telewizyjnych, a wręcz wyróżniają się swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i przyciągają niską ceną. Jakość produktów jaką oferują nam Delikatesy Centrum jest na najwyższym poziomie, o czym świadczą posiadane certyfikaty i atesty. W ofercie sklepu znajduje się również  asortyment dla różnych preferencji żywieniowych. Są tu produkty wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bez laktozy, ekologiczne, a dla tych co żyją w pośpiechu na wynos.

Co tydzień nowe promocje

Cotygodniowe promocje są nieodłączną częścią Delikatesów. Wszystko to, czego potrzebujesz w mega okazyjnych cenach. Od artykułów spożywczych po kosmetyki, chemię gospodarczą artykuły dziecięce i wyposażenia domu. Dostaniesz tu dekoracje na wszelkiego rodzaju święta, Sylwestra czy urodziny  i znajdziesz pomysły na prezenty dla najbliższych. W zaplanowaniu codziennych i tych okazyjnych zakupów, pomogą Ci gazetki promocyjne Delikatesy Centrum.

Delikarta i aplikacja mobilna

Robiąc zakupy w Delikatesach Centrum możesz liczyć na dodatkowe rabaty, oferty specjalne i kupony promocyjne. Kartę możesz zarejestrować poprzez aplikacje mobilną, co oznacza, że zawsze będziesz miał ją przy sobie. Aplikacja pozwala także na zapoznanie się z aktualnymi promocjami, znalezienie najbliższego marketu, udostępnianie list zakupów czy zainspirowanie się dostępnymi przepisami i pomysłami na posiłki.

Szybka kuchnia

Nie chce Ci się gotować w domu albo nie masz pomysłu na obiad? Delikatesy Centrum mają dla Ciebie rozwiązanie. Gotowe dania z różnych stron świata, do odgrzania w mikrofalówce lub na patelni, a Ty masz więcej czasu dla siebie i dla swoich bliskich. Sajgonki, lasagne, pizza, pierogi czy zupa – na co masz dziś ochotę?

Arkadiusz Paderewski

Co trzeba posprzątać przed zimą? Lista zadań

Previous article

Buty Karino – najlepsze modele obuwia na jesień

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Porady