x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

Dane

Rejestracja02.06.2016
Zawód:nie podano
Miejscowość:nie podano
Skype:nie podano
GG:nie podano
WWW:nie podano
Video:nie podano

nie jest obecnie (współ)autorem bloga

Viomi

wygrałam, nowotwór nerki

 • Viomi napisał

  W związku z informacją o planowanym spotkaniu w pierwszej połowie czerwca 2017r. proszę o propozycje. Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską! :D :) ;)

 • Viomi napisał

  Proszę o informację odnośnie laparaskopowego usunięcia trzonu macicy. Interesuje mnie jak to wygląda po samej operacji jak również samopoczucie, czy zaistniały zmiany hormonalne itp/ Bardzo proszę o kontakt osoby, które to przeszły :D :) ;)

 • Viomi napisał

  Kochane może Wy odpowiecie bo na ogólnej nikt się nie odezwał, może któraś posiada informacje.
  Witam serdecznie i mam zapytanie czy pośród nas któraś miała przeprowadzoną histeroskopię. Proszę o informację czy po przeprowadzonym zabiegu powracały dolegliwości i usunięte mięśniaki odrastały.

 • Viomi napisał

  Nikt nic nie wie ;(

 • Viomi napisał

  Kochani czy pośród nas znajduje się osoba, której usunięto obie nerki i żyje na dializach. Proszę o kontakt takie osoby, jak faktycznie wygląda dzień, dializa i dochodzenie po, jakie są utrudnienia itp.

 • Viomi napisał

  Witam. Stwierdzono u mnie niedoczynnosc i otrzymalam eutyrox i po 3 miesiacach przyjmowania okaxalo sie,ze Tsh wynosi 0,007. Teraz mam odczekac isprawdzic ponownie wynik. Prosze poradzicie czego dalej moge sie spodziewac,co dalej robic. Ponadto pomimo, ze jestem aktywna fizycznie tyje. Co mam robic by stracic na wadze. Pozdrawiam wszystkich.

 • Viomi napisał

  Jakie sa zasady zakwalifikowania sie do leczenia sutenentem. Co jest brane pod uwage?

 • Viomi napisał

  Witam i prosze o informacje czy ktos z forumowiczow stawal na komisji lekarskiej do okreslenia stopnia niepelnosprawnosci po usunieciu nerki? W jaki sposob i na ile oceniano stopien niepelnosprawnosci?