x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

Radioterapia - poradnik dla pacjenta

Niniejszy poradnik jest adresowany do Ciebie jeżeli chorujesz na raka i jesteś leczony promieniami lub też gdy problem dotyczy kogoś z Twoich bliskich. Poradnik ten ma za zadanie pomóc Tobie wyobrazić sobie czego możesz się spodziewać w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia. Znajdziesz tu również informacje na temat metod i ogólnych skutków leczenia oraz wskazówki dotyczące postępowania w przypadku pojawienia się efektów ubocznych.

Nie musisz czytać całego poradnika od razu. Przejrzyj go, przeczytaj te rozdziały, które interesują Cię w chwili obecnej, a w razie potrzeby wróć do pozostałych rozdziałów później.

Radioterapia może przebiegać różnie w zależności od szpitala i lekarza prowadzącego. Dlatego też, Twój program leczenia lub zalecenia lekarzy (radioterapeutów) mogą być nieco inne od tego co przeczytasz tutaj. Koniecznie zadaj wszystkie pojawiające się pytania i omów swoje obawy z lekarzem.

Pytania użytkowników