x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

FAQ RAK/Policzmy się

FAQ RAK to nowa odsłona kampanii „Policzmy się”. Od kilku lat na stronie akcji trwa nieustający doping do walki z rakiem. Raz w roku, podczas wybranego majowego tygodnia, przeprowadzamy w Internecie wielkie liczenie wszystkich tych, którzy chcieliby zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Pierwsze liczenie odbyło się w 2010 roku.
Tym razem dopingujemy nie tylko poprzez symboliczne liczenie, ale również odpowiadając nawet na najtrudniejsze pytania. Wśród Frequently Asked Quesions nie ma tematów tabu, a dzięki merytorycznym odpowiedziom, udaje się wyjaśniać wątpliwości i obawy osób chorych.
Bo walka z rakiem wymaga silnego wsparcia, energii, ale też wiedzy, aby łatwiej było przejść przez kolejne etapy i wygrać z nowotworem. Słowem FAQ RAK i wygrywamy!

Zobacz spoty

Co robimy?

Łączymy ludzi, którzy walczą, pokonali raka lub chcą wesprzeć i przekazać pozytywną energię zmagającym się z chorobą. Poszerzamy wiedzę na temat choroby nowotworowej za pomocą specjalistycznych artykułów, pytań do eksperta, blogów, itd. Przełamujemy poczucie przerażenia i bezradności w obliczu choroby. Demitologizujemy raka i niesiemy wsparcie. Po prostu... oswajamy raka.

Organizatorem akcji jest