O akcji

Policzmy się z rakiem

"Policzmy się z rakiem" to całoroczna inicjatywa zagrzewająca do walki z rakiem.

Za pomocą portalu policzmysie.pl budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność - tych, którzy walczą, wygrali i tych, którzy wspierają najbliższych w pokonywaniu choroby.

Przez jeden majowy tydzień w roku trwa nasza akcja wielkiego liczenia - Policzmy się z rakiem. Dzięki niej każdy może zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową.


Manifestujemy wsparcie

Raz w roku, podczas wybranego majowego tygodnia, przeprowadzamy w Internecie wielkie liczenie wszystkich tych, którzy chcieliby zamanifestować swoje wsparcie dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Pierwsze liczenie odbyło się w 2010 roku. W ciągu jednego majowego tygodnia z rakiem "policzyło" się ponad 10 tysięcy ludzi.

 

Zobacz spot


Policzmy Się

 

Policzmy Się


Piłkarze

Do tej pory z rakiem policzyło się

 •  

  10 096

  osób w 2010 roku

  10-17 maja

 •  

  20 000

  osób w 2011 roku

  9-16 maja

 •  

  19 287

  osób w 2012 roku

  14-21 maja

Co możesz zrobić...

 • Policz się z rakiem

  Od 9 do 16 maja 2013 roku już po raz czwarty będzie można policzyć się z rakiem. Wystarczy, że w tym terminie wejdziesz na stronę policzmysie.pl i dołączysz do społeczności walczących i wspierających. Tym jednym kliknięciem pokażesz, że z rakiem można wygrać.

 • Zaproś znajomych

  Spraw, by nas, wspierających, było jeszcze więcej! Zaproś do akcji swoich znajomych. Razem pokażemy, że z rakiem można wygrać.

 

Budujemy społeczność

Policzmysie.pl to największa społeczność osób wspierających, walczących i wygrywających z rakiem w polskim Internecie.

Oni policzyli się z rakiem, posłuchaj ich...

Co robimy?

 Łączymy ludzi, którzy walczą, pokonali raka lub chcą wesprzeć i przekazać pozytywną energię zmagającym się z chorobą.
 Poszerzamy wiedzę na temat choroby nowotworowej za pomocą specjalistycznych artykułów, pytań do eksperta, blogów, itd.
 Przełamujemy poczucie przerażenia i bezradności w obliczu choroby.
 Demitologizujemy raka i niesiemy wsparcie. Po prostu... oswajamy raka.

Wygrałeś, walczysz, wspierasz?

 • Napisz list do raka

  Napisz list do raka i powiedz mu, co o nim myślisz. Wyrzuć z siebie gniew, strach i bezradność. Okaż radość ze zwycięstwa. Twoje słowa to wsparcie dla innych, którzy tak jak Ty zetknęli się z chorobą nowotworową.

  Posłuchaj mnie raku
 • Znajdź w swoim otoczeniu osoby, które tak jak

  Ty walczą, wspierają lub wygrali z rakiem

  Zobacz, że nie jesteś sam. W Twoim otoczeniu mnóstwo osób próbuje poradzić sobie z nowotworem - walczy z własną chorobą, wspiera najbliższych lub wygrało z rakiem i stara się pomagać innym. Skorzystaj z lokalizatora i pokonaj strach i samotność.

  Lokalizator
 • Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

  Poszerzaj swoją wiedzę na temat choroby nowotworowej, zadawaj pytania ekspertom i ludziom, którzy przeżywają to, co Ty. Wiedzieć to mniej się bać.

  Poradniki
 • Przekonaj się, że z rakiem można wygrać

  Przeczytaj świadectwa osób, które wygrały z chorobą nowotworową i jej skutkami. Poznaj ludzi, którzy nie poddają się, walczą i za wszelką cenę chcą pokonać raka. Pokażemy Ci, że z rakiem można wygrać.

  Blogi
 

Są z nami

Allegro TVN YES VMR New Media Agency Ekstraklasa S.A. TVP RMF Classic HP Integart Pierwszy Program Polskiego Radia Radio Eska TVP Poznań Radio Kielce Radio Koszalin Radio Kraków Radio Łódź Radio Lublin Radio Zielona Góra Radio Merkury Radio Olsztyn Radio Opole Radio Rzeszów Radio Szczecin Radio Wrocław Radio Dla Ciebie Bravo Production agora.pl fundacja All for Planet Lokalo.pl Otodom.pl Otomoto.pl t.pl Starcom AMS Goldbach Audience Profile Gadu Gadu
 

Organizatorem akcji jestLudzie dla Ludzi - fundaca społeczna