x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

rak jajnika - objawy i diagnoza

magda36 napisał

Na głównym wątku założonym przez Gojkę toczy się dużo dyskusji na temat procesu leczenia. Wiem, że wszyscy są tam mile widziani, ale myślę, że założenie wątku, w którym można podzielić się tym, jak przebiegał proces wykrycia raka i etapów go poprzedzających byłby również przydatny. Jest wiele osób, które szukają informacji na ten temat. Może tutaj można byłoby je zebrać?

Najnowsze odpowiedzi (3):
 • faqrak napisała

  Popieramy ten wątek Kochani! Wasze doświadczenia są bardzo potrzebne, bo rak jajnika należy do tych, które wykrywa się wyjątkowo późno. Dzielcie się prosimy Was tutaj tym, jak wyglądała Wasza diagnostyka.

  redakcja FAQRAK/Policzmysie.pl

 • Kamif26 napisał

  Dziewczyny czy któraś z Was na początku drogi kojarzy takie objawy jak: bolesne parcie na pęcherz oraz bol przy oddawaniu moczu?
  Jestem w trakcie diagnostyki: torbiel 4cm na jajniku, he4 70 (norma 70) roma: 15% (norma poniżej 11.4%)

 • magda36 napisał

  Cześć,
  czy któraś z Was miała guza/torbiel nie w albo na jajniku a poza nim, tzw okołojajnikowy albo okołojajowodowy? Czy takie zmiany też mogą okazać się złośliwe?