x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

spotkanie forumowe I połowa czerwca 2017r.

Viomi napisał

W związku z informacją o planowanym spotkaniu w pierwszej połowie czerwca 2017r. proszę o propozycje. Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską! :D :) ;)

Najnowsze odpowiedzi (139):
  • nala123 napisała

Viomi, oj tak, tereny o których piszesz są cudne!!! Od lat marzę aby tam pojechać!
    Jednak ja mam tam blisko i mogę sobie autem skoczyć na weekend. No i zabrać Was bo wiem gdzie mieszkacie :D :D :D :D :D
    Ale jak już wspominałam są osoby chore na forum mieszkające nawet koło Rzeszowa i boje się że mogą mieć problem z dojazdem.
    Ja będę się trzymała wersji Iwoski - bo to uważam że w takim miejscu że i z Lublina i Rzeszowa misiaczki przyjadą. A nie każdy ma autko :/

• Viomi napisała

Ja tylko wskazałam tutaj dojazd byłby pociąg Częstochowa a następnie autobus lub też Myszków pociąg a dojazd autobusem. Podobnie jak na ostatnim spotkaniu. To tylko propozycja, proponuj kochana :D :) ;)

• nala123 napisała

Wiem, wiem i propozycje trzeba składać, bo mam nadzieje, że dużo nas pojedzie .

Ja zakochałam się w miejscu Iwoski koło Lichenia www.bernardynkaport.pl Nie byłam tam ale strona www jest obiecująca. I można rybki łowić i jeść. A wiem, że Aniawajs to na rybkę chętna <3 <3 <3 <3

• Viomi napisała

Mnie także się podoba to miejsce Iwoski :D

• malryc2404 napisała

A jak wygląda taki zjazd?? Dołączyłam niedawno i nigdy nie byłam na takim spotkaniu.
    I też jestem za Jurą :)

• agnieszka76 napisała

malryc2404 witaj :)

Jeśli jesteś ciekawa jak wyglądają takie spotkania to przejrzyj linki, które podaję, tam znajdziesz sprawozdania z poprzednich wyjazdów :)

http://policzmysie.pl/forum/post/2845/misja-kudowa-zdroj-luty-2016-zakonczona/

http://policzmysie.pl/forum/post/3115/kaziu-kazik-kazimierz-dolny-sprawozdanie/

• iwoska25 napisała

Witajcie nie wiedziałam że moja propozycja tak się spodoba oczywiście wlaczam się w dalsze poszukiwania - trzeba mieć wybór- niestety między 4-25 czerwca nasz synek jedzie do sanatorium a my wymiennie z nim więc chętnie pomogę w poszukiwaniach ale z obecnością będzie ciężko

• malryc2404 napisała

Super relacje :) Dzięki agnieszka76 :)
    Rozumiem, że są to wypady na weekend. A jak wyglądają "zapisy" na tak zjazd? Na zdjęciach widziałam kilkanaście osób, na forum działa zapewne więcej, więc się zastanawiam jak to jest zorganizowane.

• malryc2404 napisała

Super relacje :) Dzięki agnieszka76 :)
    Rozumiem, że są to wypady na weekend. A jak wyglądają "zapisy" na tak zjazd? Na zdjęciach widziałam kilkanaście osób, na forum działa zapewne więcej, więc się zastanawiam jak to jest zorganizowane.

• agnieszka76 napisała

malryc2404 każdy chory udzielający się na forum może jechać, z osobą towarzyszącą. Tak, zazwyczaj spotkania organizowane są w weekend. Teraz jak widzisz pojawił się temat miejsca. Po wybraniu ze wszystkich propozycji najlepszej lokalizacji, żeby wszystkim pasowało pojawia się lista, wystarczy się zapisać :)

• malryc2404 napisała

Super :) w takim razie będę śledzić jak sprawy organizacyjne się mają :)

• nala123 napisała

A wiecie, że ja to bym Kazia znowu odwiedziła.
    Miejsce z duszą, ciche, psy szczęśliwe, boskie miejsce na grilla, w razie potrzeby spożywczy bliziutko, ale jednak daleko od drogi no i jest ta wspólna sala z kominkiem w razie deszczu....
    Po lewej stronie nasz wspólny domek, po prawej domek grylowy

• Lupus napisała

Nala123, a omawiana na ostatnim spotkaniu jakaś miejscowość pod Poznaniem. Spotkanie z fundacją, badania. :)

• agnieszka76 napisała

Skoro ostatnio były omawiane konkrety i planowana jest powtórka spotkania w tym samym miejscu to niepotrzebnie tworzy się zamieszanie. Róbcie listę bo czas ucieka a wiadomo, że trzeba wcześniej zaklepać pobyt dla chętnych. :)

• sierotka napisała

Witam moja propozycja termin:1-4 czerwca (czwartek -niedziela) :D

• nala123 napisała

Tak, Agnieszka ma racje. Ja się już gubię powoli. Z tego co pamiętam to badania tak, ale teraz ośrodek w trakcie budowy. Ale mogę oczywiście się mylić, może źle usłyszałam.
    Termin 1-4 czerwca mi odpowiada!!!
    Dla mnie najważniejsze aby się spotkać, aby być ze sobą, być razem i się wspierać.

• Viomi napisała

Mnie też termin odpowiada :D, nie kojarzę by było omawiane miejsce następnego spotkania w trakcie naszych obrad roboczych. :D :) ;)

• sierotka napisała

Nie było żadnych ustaleń dotyczących spotkania czerwcowego z żadnej ze stron spotkania (nas i władz fundacji ) ,była wzmianka że to co się odbyło ,miało być w Poznaniu ,ale wybraliśmy Radzewice :DNikt tez nie dyskutował nad miejscem kolejnego spotkania .

• nala123 napisała

Zatem temat składania propozycji aktualny :D :D :D :D
    Tylko ja już wyczerpałam limit propozycji B) B) B) ale za to mocno głosuję za terminem wskazanym przez Sierotkę

• iwoska25 napisała

1-4 czerwca popieram :-) szukamy miejsca :-)

• mariola68 napisała

Też bym chciała bardzo jechać, ale u mnie to nic nie wiadomo, a ostatnio coś planuje to los mi płata figla. :) :) :)

• sierotka napisała

Witaj mariola68 :Dmoże teraz się Tobie uda do czerwca bedzie dobrze :D

• nala123 napisała

Mariolka - to Ty nic nie planuj. My zajmiemy Ci miejsce a Ty bach!!! Zaskoczysz los i biegiem do nas :D :D :D :D :D

• nala123 napisała

Kochani <3 <3 <3 <3
    Ponieważ czerwiec jakby już jedną nogą prawie prawie listę chętnych czas otworzyć :D :D :D :D
    Ponieważ cisza póki co - wstępny termin 1 do 4 czerwca
    Jestem odważna to zacznę:
    Nala+Konrad+Pati+psy
    Sierotka + Waldeczek
    Iwoska +chłopaki
    Viomi +Jaruś
    W domyśle Mariolka
    Liczymy bardzo na Anię Wajs! Koniecznie musi być bo sałata czeka!!!!
    :D :D :D :D

Jest taki pomysł, że jedziemy i razem w kuchni pichcimy :D :D :D a mi ten pomysł bardzo odpowiada

• nala123 napisała

A co do miejsca spotkania - <3 <3 <3 <3 - to już Waszej pomocy trzeba ....

• faqrak napisała

Kochani!

Bardzo się cieszymy, że tak się garniecie do wspólnego spędzania czasu. I wiecie, że zawsze mocno będziemy przyklaskiwać takim pomysłom. Musimy jednak zakomunikować, że z perspektywy Fundacji Ludzie dla Ludzi termin czerwcowy jest ciut zbyt wczesny. Będziemy trzymać kciuki, aby się Wam udało spotkać w najbliższym czasie. My natomiast ze swojej strony będziemy planować zaproszenie Was na spotkanie pod skrzydłami Fundacji na jesieni. Jest kilka ważnych powodów, dla których jest to dla nas ważne. Przede wszystkim dzięki Waszej lawinie pomysłów dotyczących usprawnienia serwisu po spotkaniu w Radzewicach mamy dużo pracy. I z tego się niesamowicie cieszymy, bo serwis ma być coraz lepszy! Na początku czerwca będziemy chcieli go Wam pokazać i uruchomić. A na jesieni spotkamy się, by znów o nim - tym razem mamy nadzieję, że jeszcze w większym gronie - porozmawiać. Przy okazji przygotujemy dla Was parę fajnych atrakcji, na których zorganizowanie w tak krótkim czasie i przy obłożeniu pracami nad serwisem nie mielibyśmy czasu.

Także prosimy o cierpliwość. I mamy nadzieję, że efekty naszych prac Wam ją wynagrodzą.

Pozdrawiamy Kochanych Forumowiczów.
    Administracja w imieniu Fundacji Ludzie dla Ludzi.

• iwoska25 napisała

Super pomysł z jesienią- czekam cierpliwie na cd a w czerwcu może jakoś sami się zorganizujemy?chociaż na chwilę?

• agnieszka76 napisała

Wstępne plany dotyczące podanego terminu już są :) Jutro nala123 poda tutaj więcej szczegółów :)

• sierotka napisała

Dziekujemy Nala za umieszczenie nas planujemy być w czerwcu na spotkaniu . :D

• Viomi napisała

A tutaj http://www.ojcow.pl/noclegi.htm zobaczcie okolicę