x

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

W OBECNEJ KAMPANII POLICZYŁO SIĘ Z RAKIEM 0170856 OSÓB

Kącik kulinarny.

sierotka napisał

Mam takie pragnienie byście wklejali potrawy fajne ,ciasta,sałatki ,dnia drugie ,soki foteczki z Waszymi przepisami wybróbowane i ulubione .Co Wy na to?Ja dzisiaj zrobiłam zupę gulaszową rozgrzewająca z chili ;)

Najnowsze odpowiedzi (191):
  • sierotka napisała

:D

• miłka napisała

Fajny pomysł, można skorzystać z nowych ale sprawdzonych już przez kogoś przepisów. Chętnie się podzielę przepisami na fajne potrawy, ale jestem takie beztalencie że nie potrafię tutaj dodawać zdjęć :) pozdrawiam

• sierotka napisała

Młka jak już wpiszesz przepisik kliknij na: Wybierz plik pod ramką i otworzy się Twój folder w Twoim kompie i tam kliknij na zdjęcie potem na dole w ramce Otwórz i juz tutaj masz zdjecie :D a potem tylko na : Odpowiedz :D

• Vjolka napisała

Dobre,bo ja mam właśnie kryzys pomysłów w przyrządzeniu posiłków :-)

• miłka napisała

no jakie to proste :)

• Marian K napisała

pomysł ok pozdrawiam

• nala123 napisała

test

• nala123 napisała

Sierotka - Twój kolejny super pomysł :D Przesyłam póki co zdjęcie paelli własnej roboty

• sierotka napisała

Witam witam ,eh ten mój pomysł ;)
    Tylko do fotek wklejajmy przepisy nasze takie domowe .Ja wkleję potem .Nala napisz jak zrobiłaś tę potrawę,bo wyglada pieknie i zapewne jest dobrusia ;) :D <3

• nala123 napisała

Sierotka - napisze jak sobie tylko przypomnę coś ja tam dałam, bo tak spontanicznie to robiłam.... :D

• nala123 napisała

Dzień Dobry :D
    Ma ktoś ochotę na torcik?? :D

• sierotka napisała

Nala ja chce torcik dawaj przepis ;) :D tylko nie pisz upiec biszkopt bo mnie się biszkopty nie udaja .Napisz krok po kroku przepis na biszkopt .Proszę :D <3 <3

• nala123 napisała

Kącik kulinarny - znalezione :)

• nala123 napisała

Sierotka napisała, że ten kącik kulinarny to jej marzenie <3
    Proszę, zrobiłam Ci sushi <3

• Aniawajs napisała

A po sushi proponuję fit sernik ;)

• nala123 napisała

Wow! Ania!!!!!! Już jedziemy do Ciebie na ten sernik!!!!!!!

• Aniawajs napisała

Zapraszam jest jeszcze w całości.na ksylitolu więc można 1 kawałek więcej ;)

• nala123 napisała

Biegnę Już biegnę!!!!

• nala123 napisała

Sałatę zdradzam również ze szpinakiem :D :D :D :D :D I nie mogę się temu oprzeć <3 <3 <3 <3

• sierotka napisała

Ale szał
    Dobra już wiemy co kto zrobi na spotkanie prawda ? ;) :D :D :D
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 ;) ;)

• nala123 napisała

Tak waśnie!
    A do czasu wyjazdu wklejamy swoje propozycje kulinarne :D :D :D :D :D
    Od dziś każdy kto chce jechać ma przygotować potrawę hahahahahahahahahahha :D :D :D :D :D

• mariola68 napisała

Poproszę o kawałek serniczka na deser, a sałatkę na kolację same pyszności.

• nala123 napisała

Jak się spotkamy to Ci zrobię taka sałatkę. :D :D :D Piec nie umiem, ale sałatkę ze szpinaku masz jak w banku :D :D :D :D

• mariola68 napisała

Dziękuje bardzo już nie mogę się doczekać ,aż ślinka cieknie. ;) :) <3

Może też coś mi się uda coś przyrządzić.

• nala123 napisała

na spotkaniu wyjazdowym do kiełbaski na grillu będzie pasowało

• agnieszka76 napisała

nala123 jesteś mistrzynią w przygotowywaniu smakowitych sałatek i innych specjałów :) Na spotkaniu podobnie jak w Kaziku pomogę Ci zrobić zakupy i tym razem mam nadzieję, że podelektuję się pysznościami, które zaserwujesz :)
    <3 <3 <3

• nala123 napisała

Nie no weź bo się zaczerwieniłam <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

• agnieszka76 napisała

nala123 oj tam, oj tam, rumieńce dodadzą Ci uroku :) Ty zrobisz pyszną sałatkę a ja zadbam o soczek, ten, który uwielbiasz :) :)
    <3

• nala123 napisała

Rumieńce mam zawsze od problemów żołądkowych buuuuuuhaaaahaaaahaaaaaaa :D :D :D :D :D :D Ale przyznam, że siedząc w domu na smyczy - pod aparatem tlenowym - dużo oglądam kanału Kuchania plus :D :D :D :D to taki dodatkowy plus B) B) B) B) B) B) Ostatnio oglądałam jak francuski szef kuchni zrobił sałatkę cezar. No i zgapiłam .... no i zrobiłam....

• agnieszka76 napisała

nala123 już do Ciebie biegnę !!!! Biorę soczek i za chwilkę jestem ! :) :)
    MNIAM ! :)
    <3 <3 <3