Forum

Otwarte forum dyskusyjne

• user_nick
    kajka624 napisał 38 mies. temu kategoria: nowotwór oskrzela i płuca

Rak płaskonabłonkowy płuc.

Mój mąż przeszedł leczenie chemioterapią, ale leczenie zakończyło się fiaskiem. Organizm nie przyjął chemii.Jakie może być dalsze leczenie?

• adamj napisał 38 mies. temu

A radioterapia? Czy była brana pod uwagę?

• kajka624 napisał 38 mies. temu

Teraz mąż bierze tylko radioterapię na kręgosłup bo ma jedną małą zmianę i tyle.Nikt mu tego nie zaproponował i nie wiemy dlaczego?.

• adamj napisał 38 mies. temu

Kajka zapytaj wprost leakrzy dlaczego nie radioterapia i jakie są możliwe formy terapii. Ja wiem, że to trudne ale musmyi zaczać pytaćo rzeczy które dla lekarzy pewnie są oczywiste a dla nas to wiedza tajemna, bo to nasze prawo, nasza choroba i nasze życie!

Powiedzieli dzisiaj mężowi że radioterapia nie wchodzi w grę,ponieważ ma ogniska przerzutowe na wątrobę.Mają dawać mu inny rodzaj chemioterapii.Po za tym zaczął leczyć się mieszankami ziołowymi.Prawdopodobnie to nie koliduje z chemioterapią.Tak wyraził się lekarz prowadzący.Nie wiem już sama co o tym wszystkim myśleć tak wspaniałe się czuje,tak jakby nie chorował.Ale badania pokazują co innego.

• justynaw napisał 38 mies. temu

a cyberknife pytaliscie

Oczywiście że jest to duża nadzieja,ale problem w tym jak i z kim to załatwiać.Bo z tego co wiem nie każdy ma taką szansę !!!!Chyba tylko wybrani.

Dr.Urbanczyk na to kwalifikuje

Dzięki!!!! Proszę o jakieś namiary za co z góry dziękuję.

nie wiem czy widziałas wiadomosci w telewizji i internecie z 1 uzycia cyberknife.Co do wybranych nie mam pojecia jakie sa dokładnie kryteria.A namiary wpisz w goglach instytut onkologi gliwice i napewno jest tam nr tel
    http://www.znanylekarz.pl/hubert-urbanczyk/onkolog/gliwice-zabrze/POZYTYWNE

• wiktor44 napisał 38 mies. temu

Słyszałem informacje, że takich cyber noży ma być w Polsce pięć. Umożliwią one radioterapie w systuacji gdy jest kilka ognisk nowotworu w organiźmie. Podobno ma to być jeszcze w tym roku. Po Gliwicach chyba Warszawa, ale nie pamietam.

co do działania cyberknife bede was mogła informowac .Mój maż jest 1 pacjentem poddanym na cyberknife jutro mamy wizyte w gliwicach

Justyna czekamy na relacje, opisz nam to cudo!!

hm co do coda mam mieszane uczucia poniewaz maz ma bóle kregosłupa po cyberknife i to dostał tabletki i dopiero potem zobaczymy co dalej:(

Ale napisz nam czy to jest tak jak normalna radioterapia tylko w kilku miejscach jednocześnie, ile jest serii napromieniania?

• justynaw napisał 36 mies. temu

wybaczcie ze nie pisze maz zmarł miesiac temu

• JustynaS napisał 36 mies. temu

Bardzo mi przykro. Współczuję. :(

• wioletax88 napisał 19 mies. temu

oo boże miałam nadzieje :( że zobacze wpisy ze wszystko w porzadku .... przykro mi czy Twój maz miał operacje ? czy rak nie nadawał sie do zoperowania?

Musisz być zalogowany aby dodawać wypowiedzi. Zaloguj się teraz lub załóż konto.